خدمات سنگسابی در تهران

  • -
خدمات سنگسابی در تهران

خدمات سنگسابی در تهران

Category : کفسابی

خدمات سنگسابی در تهران

در مقالات پیشین در خصوص اهمیت خدمات سنگسابی در تهران و به طور ویژه در ساختمان های نوساز صحبت کردیم . در این مباحث بیان شد که در ابنیه نوساز با هر کاربردی ، بخش های فراوانی از سطوح وجود دارند که نیازمند صاف و صیقلی شدن می باشند و عدم اهتمام به انجام این کار پیامدهای نامطلوبی در بر خواهد داشت . به عنوان مثال ، مهم نیست که در خصوص یک ساختمان مسکونی صحبت می کنیم ، یک بیمارستان را مورد بررسی قرار می دهیم و یا یک مرکز خرید را ؛ در خصوص خدمات سنگسابی در تهران مطلبی که حائز اهمیت است یکدست بودن سطوح می باشد .

در اماکن مذکور که حجم تردد انسان ها در آن ها متغیر است ، ساب کف از دو جنبه ایمنی و زیبایی مورد توجه قرار می گیرد . بدیهیست که منظور از ایمنی ، هم تراز بودن لبه سنگ هاست که با کمک خدمات سنگسابی در تهران برای پایتخت نشینان حاصل می شود . علاوه بر این مطلب که سبب می شود تا رهگذران با گیر کردن با لبه های پست یا بلند سطوح زمین نخورند ، گاهی نیز کفسابی و اقدامات وابسته به آن با ایجاد ناهمواری های عمدی ، هاشور زنی ، ایجاد تخلخل و خراشیدگی های جزئی ، در پی ساخت اصطکاک عمدی و تکیه گاهی برای قدم زدن می باشند .

به عنوان مثال قدم زدن بر روی سنگ های مرمر بسیار صاف در هوای بارانی و یا زمینی خیس دشوار است و احتمال زمین خوردن را افزایش می دهد ، لذا مجموعه های مذکور با ایجاد خلل مذکور سبب می شوند تا عابرین پیاده در لبه پله ها تعادل خود را از دست نداده و یا اتومبیل ها روی رمپ یا سطح شیبدار پارکینگ لیز نخورند . با گذر از جنبه ایمنی خدمات سنگسابی در تهران و ساختمان های بیشمار آن که مستلزم اعمال عملیات مذکورند ، زیبایی سطوح نیز یکی دیگر از عواملیست که سبب می شود تا کارفرمایان به انجام این کار مبادرت ورزند .

به عنوان مثال ، سطحی که غبار سال ها تردد ، ذرات نامطلوب هوا و آلودگی کفش ها رنگ آن را عوض کرده است ، سطحی که در اثر ورود ضربه به آن ترک برداشته ، پوسته پوسته شده یا پریده است ، سطحی که بواسطه مصرف مواد شوینده شیمیایی در دوران کاربری خود تیره و تار شده است و سطحی که با ریزش و خشک شدن چسب ، رنگ ، گچ و سیمان و … دارای زوائد فراوانی می باشد برای بازیابی خود نیازمند تراش خوردن و قرار گیری زیر ساب دستگاه های مخصوص می باشد ؛ از این روست که تاکید می کنیم که می توان با اتکا به قدرت کفسابی و سنگسابی ، زیبایی سنگ ها را به آن ها برگرداند .

در ادامه لازم به ذکر است که جمله اقداماتی که توسط مجموعه کفسابی نعمت زاده به عنوان صاحب امتیاز تارنمای پیش روی انجام می شود (در کنار خدمات شستشوی نما و نماشویی) ، به افزایش عمر سطوح و امکان نصب لایه های بعدی روی آن -در صورت نیاز- می انجامد