خدمات کفسابی در تهران

  • -
خدمات کفسابی در تهران

خدمات کفسابی در تهران

Category : کفسابی

خدمات کفسابی در تهران : پاکیزگی و نظافت از دیرباز در میان ایرانیان وجود داشته و در تمام ادوار تاریخی این سرزمین از فضایل اخلاقی محسوب می شده است. تمیز نگاه داشتن محل زندگی ، محل کار و در مجموع تمام اماکنی که روزانه ساعت هایی را در آنجا می گذرانیم علاوه بر اینکه باعث می شود تا در میان مردم چهره ای زیبا و معتمد پیدا کنید ، می تواند باعث آرامش روحی شما نیز بشود؛ به طبع زندگی در خانه ای که راه پله ها ، پارکینگ و حیاط آن از تمیزی برق می زنند بسیار جذاب و پر انرژی تر از زندگی در منزلی است که کثیفی و آلودگی در تمام سطوح آن رخنه کرده است.
یکی از نقاط مهم در تمام ساختمان ها که تمیزی یا آلودگی آنها به سرعت در چشم بیننده نمود پیدا می کند کف آنهاست. سطوح افقی در همه جا هستند و تنها وقتی می توان یک ساختمان بدون کف را در نظر گرفت که آن ساختمان در فضا ساخته شود و در آنجا نیروی گرانش زمین وجود نداشته باشد تا افراد ساکن در آن نیازی به گذاشتن پا بر روی کف آن نداشته باشند. در تمام راهرو ها ، راه پله ها ، پاگرد ها ، پارکینگ ها ، لابی های بزرگ و کوچک و حتی داخل اتاق ها و آشپزخانه ها کف ها حضور دارند و بزرگترین درصد دیده شدن را به خود اختصاص می دهند. حال اگرسطح رویی کف مکانی حاوی انواع کثیفی ها و زشتی ها باشد در این صورت اگر سقف و دیوارهای آنجا با طلا هم تزئین شده باشند باز هم نمی توانند حس بدی را که زشتی کف آنجا به بینده ها منتقل می کند را از بین ببرند. خدمات کفسابی در تهران به منظور اصلاح و زیبا سازی کف های مختلف ارائه می شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
کفسابی همانطور که در مقاله های متعددی که در سایت موجود است به آن پرداخته ایم به مجموعه ای از فعالیت هایی گفته می شود که طی آن سطح رویی کف های اماکن مختلف مانند روز اول خود درخشان و تمیز می شوند. در این مجموعه فعالیت ها توسط ماشین های مخصوص کفسابی و استفاده از لقمه های خاصی که برای سابیدن سطح استفاده می شود کارشناسان این کار لایه ای بسیار نازک را که می توان ضخامت آن را با پوست پیاز مقایسه کرد در هر مرحله (که می تواند تا 15 یا 20 هم تکرار شود) از روی سنگ ها یا موزاییک های کف بر می دارند. بدین ترتیب در جریان عملیات خدمات کفسابی در تهران وقتی لایه رویی کف برداشته می شود تمام رنگ ها ، کثیفی ها و لکه های روی کف نیز به همراه آن لایه از بین می رود و پاک می شود؛ به این ترتیب پس از انجام این کار سطح کف مانند روز اول خود و شاید گاهی بهتر از روز اول خود خواهد شد.
کفسابی سطوح مختلف بر حسب جنسی که روی کف را پوشانده و همچنین نتیجه ای که کارفرما می خواهد ببیند متفاوت خواهد بود؛ البته ماهیت کار که به صورت استفاده از دستگاه کفسابی و سابیدن کف است تغییری نخواهد کرد اما برای سطح های مختلف کفسابی از لقمه ها و روش های مختلفی استفاده می شود. به عنوان مثال در برخی مواقع ساختمان تازه ساخته شده است و کفسابی تنها برای شستشوی بهتر و با کیفیت تر سنگ های کف انجام می گیرد که در این حالت زمان انجام پروژه و تعداد دفعاتی که باید با استفاده از دستگاه سنگسابی کف را ساب بزنند کمتر خواهد بود و همچنین به جای لقمه های سخت از فرچه های سیمی و یا حداکثر لقمه های نرم تری استفاده می شود.
حالتی از خدمات کفسابی در تهران نیز وجود دارد که معمول ترین حالت کفسابی است که در آن همانطور که گفتیم لایه ای نازک از روی سطح برداشته می شود و پس از پایان عملیات سطح رویی کف یک سطح کاملاً جدید است که بسیار تمیز و زیبا خواهد بود و گویی روز اولی است که این کف ساخته شده و از سنگ یا موزاییک یا امثال آن فرش شده است.
اما گونه ای متفاوت از کفسابی نیز وجود دارد که عموماً کارفرمایانی از این حالت استفاده می کنند که بیش از هرچیزی به زیبایی ساختمان و کف اهمیت می دهند. این حالت از کفسابی که به آن ایتالیایی می گویند وضعیتی است که در آن با استفاده از لقمه های مخصوص ، روش های تخصصی و مواد شیمیایی سطح سنگ های روی کف را براق و آینه ای می کنند به شکلی که تصویر سقف و دیوارها یا وسایل اطراف بر روی کف می افتد.