دستگاه کفسابی

در این قسمت از مبحث کفسابی با برخی از انواع دستگاه های کفسابی آشنا می شویم :

کفسابی1) دستگاه کفسابی مدل Expander RX 1000 Top :

این دستگاه تنها دستگاه کفسابی می باشد که دارای 6 دیسک ساب زننده غیر خطی می باشد و وجود ساب زننده غیر خطی سبب می گردد دستگاه بر روی سطح به طور کامل گردش پیدا نماید و در این صورت توازن دستگاه برقرار می گردد . این دستگاه کفسابی برای مکان های بزرگ بسیار مناسب و ایده آل می باشد . از این دستگاه می توان برای مواردی نظیر سابیدن  ،پولیش کردن ، همسطح کردن هر نوع کفی مانند بتن، موزاییک ، گرانیت ،  استفاده می گردد . از این دستگاه بیشتر جهت آماده سازی سطوح استفاده می گردد .ساب شستشو بدین صورت است که 3 عدد سیم فرچه یا لقمه ی سیناکس زیر دستگاه قرار میگیرد که کثیفی و لک هایی که در هنگام فرش کردن سنگ به جا مانده است را کاملا تمیز کرده و به صورت یکدست نشان میدهد .

2)دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 341 ساخت سوئیس

دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 341 ساخت سوئیس یکی از مدل های مختلف دستگاه کفسابی

اسکرابر میباشد که توسط شرکت های سوئیسی طراحی و تولید میشود ، دستگاه کفسابی اسکرابر

دستگاه کفسابی

دستگاه کفسابی

مدل Ra 341قابلیت ها و امکانات بسیار زیادی را به کفساب میدهد و باعثمیشود که کیفیت کار کفسابی به شدت افزایش یابد .

از جمله مهمترین قابلیت هایی که باعث شده است دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 341 مورد

توجه تعداد بسیار زیادی از کفساب ها و افراد مختلف قرار بگیرد ، این است که دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 341 این قابلیت را به کفساب میدهد تا بتواند به راحتی گوشه های دیوار ها را نیز کفسابی و نظافت نماید .

دستگاه اسکرابر مدل Ra 341 از آلودگی صوتی بسیار کمی برخوردار میباشد و این تولید آلودگی صوتی کم نیز ، به نوبه خود میتواند یکی از مهمترین قابلیت های دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 341به شمار بیاید .

دستگاه  اسکرابر مدل Ra 341از ظاهر بسیار شیک و شکیل ای برخوردار میباشد ، همچنین دارای قدرت بسیار زیادی نیز در بدنه خود میباشد .

دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 341 43 سانتی متر محیط را از عرض مورد کفسابی قرار میدهد و این متراژ و اندازه ای که کفسابی اسکرابر مدل Ra 341 مینماید بسیار مناسب و به نوبه خود حائز اهمیت میباشد .

شایان ذکر است که دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 341 قابلیت حمل و جمع آوری آب پاکیزه را تا 35 و آب های کثیف را تا 40 لیتر دارا میباشد .

3) دستگاه کفسابی مدل   EXPANDER 650

دستگاه کفسابی مدل   EXPANDER 650یکی از قدرتمند ترین مدل های دستگاه کفسابی در رده و کلاس خود به شمار میاید .

کفسابی مدل   EXPANDER 650 با توان و قدرت 10 تا 15 اسب بخار طراحی و تولید میشود که این میزان قدرت دستگاه کفسابی مدل   EXPANDER 650به نوبه خود بسیار حائز اهمیت میباشد .

دستگاه مدل   EXPANDER 650صرفا برای استفاده در محیط های کوچک  و باریک طراحی شده است و میتواند در چنین شرایطی به خوبی ایفا نقش نموده و کفسابی کند .

یکی از مهمترین قابلیت های دستگاه کفسابی مدل   EXPANDER 650 که باعث جذب کاربران بسیار زیادی نیز شده است ، قابلیت تنظیم نمودن و مشخص کردن میزان دور زدن فرچه دستگاه کفسابی مدل   EXPANDER 650 میباشد ، کفسابی مدل   EXPANDER 650 این قابلیت را دارد که از 300 دور در دقیقه تا 1300 دور در دقیقه افزایش یافته و به خوبی کفسابی نماید .

شایان ذکر است که کفسابی مدل   EXPANDER 650 با به کارگیری از ابزار های بسیار قدرتمندی

در ساختار خود ، قابلیت های بسیار زیادی را به کفساب ارائه میدهد که هر یک از این قابلیت های

دستگاه کفسابی مدل   EXPANDER 650 میتواند به نوبه خود در سرعت و کیفیت بخشیدن به

کفسابی موثر واقع شود .

4) دستگاه کفسابی مدل EXPANDER 750

دستگاه کفسابی مدل EXPANDER 750 یکی از مدل های مختلف دستگاه کفسابی EXPANDER میباشد که دارای قابلیت های ویژه و منحصر به فرد خود میباشد .

کفسابی مدل EXPANDER 750 یکی از مناسب ترین مدل های دستگاه کفسابی برای کفسابی در محیط های تجاری ، فروشگاهی و …. بزرگ میباشد ، چرا که کفسابی مدل EXPANDER 750 قابلیت شفاف سازی و پولیش نمودن مکان را با قدرت بسیار زیادی دارا میباشد .

همانطور که میدانید ، نیرو محرکه و سیستم محرکه مدل های مختلف دستگاه کفسابی ، از تسمه استفاده میکنند ، اما در دستگاه کفسابی مدل EXPANDER 750 برعکس دیگر مدل های دستگاه کفسابی ، از تسمه استفاده نمیشود بلکه از دنده هایی از جنس فولاد استفاده میشود که این نکته ،

خود یکی از قابلیت هایی است که کفسابی مدل EXPANDER 750 را از دیگر مدل های دستگاه کفسابی متمایز مینماید .

همچنین کفسابی مدل EXPANDER 750 دارای قابلیت های کاربردی بسیار زیادی مانند تنظیم نمودن

شیب سر دستگاه و …… میباشد که هر یک از این ویژگی ها بسیار ضروری بوده و میتواند کمک بسیار زیادی

را به کفساب بنماید .

امید است که مقاله دستگاه کفسابی مدل EXPANDER 750 مورد پسند شما بازدید کنندگاه محترم قرار گرفته

باشد و توانسته باشیم با ارائه مقاله دستگاه کفسابی مدل EXPANDER 750 گام مثبتی را در راستای افزایش

اطلاعات شما عزیزان برداشته باشیم .

5)دستگاه کفسابی اسکرابر  مدل C55Victory ساخت TSM ایتالیا

دستگاه کفسابی اسکرابر  مدل C55Victory قصد داریم تا دستگاه کفسابی اسکرابر  مدل C55Victory مورد بررسی قرار داده و اطلاعاتی را در رابطه با دستگاه اسکرابر  مدل C55Victory خدمت شما عزیزان ارائه نماییم .

دستگاه اسکرابر  مدل C55Victory یکی از مدل های دستگاه کفسابی است که برای کفسابی محیط های بزرگ بسیار مناسب میباشد .

دستگاه کفسابی اسکرابر  مدل C55Victory دارای قابلیت هایی میباشد که میتواند راحتی بیشتری را به اپراتور یا کفساب بدهد و از میزان خستگی وی بکاهد ، دارا بودن چرخ در دستگاه کفسابی اسکرابر  مدل C55Victory یکی از این قابلیت هایی است که سهم بسیار زیادی در کاهش خستگی کفساب را دارا میباشد .

نکته قابل توجه ای که در رابطه با جنس بدنه دستگاه اسکرابر  مدل C55Victory میبایست بدانید ، این است که دستگاه اسکرابر  مدل C55Victory دارای بدنه ای از جنس پلی اتیلن میباشد و از استحکام بسیار زیادی برخوردارد است .

شایان ذکر است که در ساختار منابع آب دستگاه کفسابی اسکرابر  مدل C55Victory از جنس استنلس استیل استفاده شده است و این ساختار منابع دستگاه  اسکرابر  مدل C55Victory نیز به نوبه خود جالب و حائز اهمیت میباشد .

6)دستگاه کفسابی اسکرابر مدل 34P ساخت Wizzard آلمان

در مطلب دستگاه کفسابی اسکرابر مدل 34P  قصد داریم تا نسبت به ارائه اطلاعات دقیق و کلیدی نسبت به دستگاه  اسکرابر مدل 34P  اقدام نماییم .

دستگاه اسکرابر مدل 34P یکی از مدل های مختلف دستگاه کفسابی میباشد که توسط شرکت Wizzard کشور آلمان طراحی و تولید و روانه بازار میشود .

این دستگاه کفسابی ، دارای قابلیت های بسیار زیادی میباشد که از جمله مهمترین و کاربردی ترین قابلیت دستگاه اسکرابر مدل 34P که باعث جذب طرفداران بسیار زیادی نیز شده است ، انعطاف پذیری بسیار زیاد این دستگاه کفسابی میباشد .

دستگاه  اسکرابر مدل 34P این قابلیت را دارد که تا 90 درجه خم بشود و این انعطاف دستگاه اسکرابر مدل 34P به هیچ عنوان در روال کاری و کارایی این دستگاه کفسابی وقفه ایجاد نمیکند .

شایان ذکر است که اگر قصد خرید یک دستگاه کفسابی بدون صدا ، کم حجم و با کارایی و قابلیت های بالا را دارید ، دستگاه 

نکته قابلت توجه دیگری که در رابطه با دستگاه اسکرابر مدل 34P میبایست بدانید ، این است که این دستگاه کفسابی ، برای نظافت و شستوشوی اساسی پله های برقی نیز بسیار مناسب میباشد ، چرا که از ابعاد مناسبی برخوردار بوده و کفساب یا همان اپراتور دستگاه کفسابی اسکرابر مدل 34P  میتواند به راحتی محل مورد نظر را مورد شستشوی قرار بدهد .

امید است که مقاله دستگاه کفسابی اسکرابر مدل 34P  مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد .

7)دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 501 ساخت سوئیس

از دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 501 اغلب برای کفسابی مکان هایی استفاده میشود که متراژ آن ها بین هزار تا چهار هزار متر مربع میباشد ، چرا که دستگاه اسکرابر مدل Ra 501 از قدرت و استحکام بسیار زیادی برخوردار است و میتواند در چنین محیط هایی با متراژ بالا نیز بسیار قدرتمند عمل کند .

کارکردن با دستگاه  اسکرابر مدل Ra 501 برای اپراتور این دستگاه کفسابی یا همان کفساب ، بسیار آسان و ساده میباشد و دارای پیچیدگی خاص و یا ……. نمیباشد .

تعرفه دستگاه اسکرابر مدل Ra 501نسبت به قابلیت ها و کیفیت ای که داراست ، بسیار مناسب بوده و میتواند گزینه بسیار مناسبی برای انتخاب باشد .

وزن دستگاه اسکرابر مدل Ra 501تقریبا 63 کیلوگرم میباشد و یک دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 501 سبک وزن و در عین حال قدرتمند به شمار میاید .

دستگاه  اسکرابر مدل Ra 501این قابلیت را دارا میباشد که تا 2100 متر مربع را در ساعت کفسابینماید و این سرعت دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 501 به نوبه خود بسیار قابل توجه میباشد و یکی از عمده دلایلی است که افراد ، دستگاه  اسکرابر مدل Ra 501 را مورد انتخاب قرار میدهند و نسبت به تهیه دستگاه  اسکرابر مدل Ra 501 اقدام مینمایند .

8)دستگاه کفسابی اسکرابر مدل RA55 B 40

در مقاله دستگاه کفسابی اسکرابر مدل RA55 B 40 قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با دستگاه کفسابی اسکرابر مدل RA55 B 40خدمت شما عزیزان ارائه نماییم ، امید است که مقاله دستگاه اسکرابر مدل RA55 B 40 مورد توجه تان قرار بگیرد .

دستگاه اسکرابر مدل RA55 B 40یکی از مدل های مختلف دستگاه کفسابی بدون سرنشین میباشد .

دستگاه کفسابی اسکرابر مدل RA55 B 40 میتواند در محیط هایی که دارای عرض بسیار کم و باریکی هستند نیز عمل کفسابی را انجام داده و به خوبی در محیط های سخت و دشوار ایفا نقش نماید .

دستگاه اسکرابر مدل RA55 B 40 این قابلیت را دارا میباشد که با یک بار شارژ نمودن باطری ، تا 2 ساعت به صورت پیاپی کفسابی نماید و قابلیت ، یکی از ویژگی های دستگاه کفسابی اسکرابر مدل RA55 B 40 به شمار میرود .

البته دستگاه کفسابی اسکرابر مدل RA55 B 40 دارای قابلیت های بسیار کاربردی دیگری نیز میباشد که هر یک از این قابلیت های دستگاه اسکرابر مدل RA55 B 40 میتواند به نوبه خود مهم باشد و کمک بسیار زیادی در کفسابی  و برای کفساب به شمار بیاید .


ارسال نظرات