سنگسابی

 • ۰
کفسابی

سنگسابی

سنگسابی ، سنگسابی چیست ؟

سنگسابی در واقع عملیاتی است که توسط آن سنگ های متفاوت و مختلفی را بتوان زیبا تر و براق تر نمود در واقع در همان عملیاتی که در کفسابی انجام می شود در سنگسابی نیز تکرار می گردد تا توسط آن بتوان کارهای متفاوتی را بر روی سنگ ها اعمال نمود ، عملیاتی که انجام آنها سبب صاف نمودن سطوح سنگ ها ، براق نمودن آنها  ،ایجاد جلوه های ویژه و خاص در سنگ ها ، یک دست نمودن سطوح و … می گردد با استفاده از عملیات کفسابی و سنگسابی تمام سطوح دارای جلوه های متفاوت تر و متمایزتری می گردد . بنابراین با استفاده از عملیات کفسابی ،سنگسابی می توان محیط زیبا تری را در اختیار داشت  ،سنگسابی کفسابی نعمت زاده با در دست داشتن کادری متخصص و مجرب و نیز دارای بودن آخرین دستگاه های مدرن و جدید ، خود در زمره برترین کفسابان و یا سنگسابان قرار دهد ، بدین ترتیب با  کفسابی نعمت زاده بهترین عملیات کفسابی را برای خود فراهم نمایید .

سنگسابی عملی است که با ماشین های مخصوصی صورت میگیرد که کف محل هایی را که از جنس سنگ هستند را تمیز کند. این عمل باعث تمیزی بیش از اندازه کف سالن ها و یا پارکینگ شما میشود.به طوری که فکر میکنید دوباره آنجا را سنگ کرده اید.در ادامه مقاله سعی داریم شما را با سنگسابی  بیشتر آشنا کنیم تا بتوانید به راحتی و در اسرع وقت از مزایای آن بهره مند شوید.

در ابتدا می خواهیم شما مواردی را  که باعث میشوند شما احتیاج به سنگسابی داشته باشید بازگو کنیم.

مورد اول و مهمترین موردی که کاربران درخواست سنگسابی می دهند تراز نبودن سطح ها و بالا و پایین بودن آنهاست.این کار علاوه بر زشت کردن نمای کف شما و بالانس نمودن آن مشکلات دیگری هم برای شما به وجود خواهد آورد.اما با اطمینان می توان بیان نمود که مشکل شما با ماشین سنگسابی به راحتی حل میشود و دیگر نیازی به نگرانی خاصی نمی باشد . مشکل بعدی که معمولا مردم از آن بسیار شکایت دارند چسبیدن مواد سخت از قبیل چسب و سیمان و مصالح است که اصلا نمی توان با انجام کارهای معمولی آنها را از بین برد .در اینجا با عمل سنگسابی می توان تمام آن مواد را به راحتی از محل خواسته شده پاک نماید.حتی لکه و جای باقی مانده از آنرا هم بعد از سنگسابی مشاهده نخواهید کرد. آخرین مورد و معمولترین آن درخواست سنگسابی برای از بین رفتن کثیفی روی سنگ است که با مواد شوینده عادی قابل شست و شو نیست. دوده و هوای آلوده به مرور زمان مانند یک لایه روی سنگ شما را خواهد پوشاند که ازبین بردن آن به وسیله خودتان تقریبا غیر ممکن است. ماشین سنگسابی به راحتی و با صرف وقت بسیار کم ابن کار را برای شما به انجام خواهد رسانید.

بحث دیگری که مخاطبان سوالات بسیاری در باره آن می پرسند و بسیار کنجکاو هستند تا بدانند هزینه سنگسابی است. در وهله اول باید بگوییم که هزینه ای که شما بابت سنگسابی می دهید در مقابل موارد جانبی که برای رفع مشکل خود می خواهید هزینه بسیار کم و ناچیز است.ولی همه آنچیزی که باید در مورد هزینه بدانید اینست که قیمت سنگسابی بستگی به جنس سنگ شما، مکان مورد نظر و مشکل شما خواهد داشت.به این منظور که هر مورد می تواند در هزینه مورد نظر تفاوت ایجاد کند. به علاوه بسیاری از مشتریان ما از ما تقاضای ضفافیت و درخشان شدن بیش از اندازه را دارند.در این مورد ما به آنها سنگسابی ایتالیایی را پیشنهاد میکنیم.سنگسابی ایتالیایی وقت بیشتری را میبرد و کار به صورت حرفه ای تری انجام می پذیرد. ولی به این نکته توجه داشته باشید که تقریبا تمامی هزینه های سنگسابی بر حسب متر محاسبه خواهد شد و شما می توانید قبل از عمل سنگسابی هزینه را کاملا بر حسب متراژ کف خود محاسبه کنید و برای عمل سنگسابی اقدام نمایید.

 لازم به یادآوریست که مجموعه پیش روی در زمینه های نماشویی  یا شستشوی نما نیز فعّال می باشد .

مطالب مرتبط :

 • کفسابی چیست ؟

 • مراحل کفسابی

 • کفسابی موزاییک

 • کفسابی گرانیت

 • فواید کفسابی چیست ؟

 • کفساب کیست ؟

 • بهترین دستگاه کفسابی چیست ؟

 • کفسابی با کیفیت

 • ساب زدن انواع سنگ

 • مراحل کفسابی و سنگ سابی

 • عملیات کفسابی توسط کفساب به چه صورتی انجام می پذیرد ؟

 • تعرفه کفسابی

 • سنگسابی نعمت زاده


ارسال نظرات