نماشویی

  • ۳
نماشویی

نماشویی

Category : نماشویی

نماشویی چیست ؟

همانطور که از نام آن پیداست نماشویی یعنی شست و شوی نمای ساختمان که در مواقع کثیفی و یا وجود مواد و یا مصالح ساختمانی در نمای ساختمان استفاده می شود . در واقع هدف از آن از بین بردن مواد و مصالح زایدی است که در نمای ساختمان وجود دارد . در نماشویی دو مورد بسیار مورد بحث و بررسی قرار می گیرد : 1) شرکتی و یا موسسه ای که مسئولیت نماشویی ساختمان شما را بر عهده دارد 2) مواد و ابزاری که جهت نماشویی ساختمان شما مورد استفاده قرار می گیرد . کفسابی ،  نماشویی  یا شستشوی نما نعمت زاده با دارا بودن بیش از 10 سال تجربه در زمینه کفسابی و شستشوی نما مفتخر به دارا بودن کادری مجرب و متخصص در این زمینه می باشد .

 

و در ذیل به بررسی ساب های شستشو می پردازیم :

 

در ساب شستشو سه عدد لقمه سیناکس در زیر دستگاه قرار می گیرد که این لقمه ها مسئولیت تمیز کردن سنگ از مواد و مصالح زاید می باشد .

 

همه افراد در روبرو شدن با یک ساختمان زشت و کثیف از چهره آن در شهر ناراحت میشوند و به طور معمول آن منظره خوششان نخواهد آمد.ولی امروزه با روش نماشویی ساختمان ها این مشکل دیگر حل شده و شما می توانید به راحتی چهره ی چرک آلود ساختمان خود را به یک چهره زیبا و تمیز تبدیل کنید. در سال های نه چندان دور اینکار توسط یک قلاب و بند صورت میگرفت و یک نفر در ارتفاع عمل نماشویی ساختمان را انجام میداد تا اینکار را بتواند  انجام دهد. اما رفته رفته نمای ساختمان ها تغییر کرده و نمای آنها از شیشه تشکیل شده .به همین خاطر گزینه های قبلی دیگر کار ساز نیست و برای انجام اینکار باید از تجهیزاتی پیشرفته تر و یک اپراتور کنترل کننده استفاده شود.البته اینکار بیشتر برای ساختمان های بلند بکار می رود زیرا هزینه و وقتی که باید برای نماشویی بگذارند برای ساختمان های کوچک مقرون به صرفه نیست. البته اینکار از نظر امنیتی بسیار بهتر است و دیگر فرد نباید از بند چرمی آویزان شود.نماشویی دارای چند نوع میباشد که مهمترین انها را نماشویی با تجهیزات شوینده و یا واشر فشار و دیگری نماشویی به وسیله  مواد نانو می باشد . این روش ها برای شرایط مختلف می باشند ولی با توجه به نوع ساختمان شما ، نمای آن و حتی ارتفاعی که دارند کار نماشویی بر روی انها انجام میپذیرد. مطمئن باشید که شما بعد از انجام نماشویی از کار خود پشیمان نخواهید شد و این تغییر به طور محسوس بر روی نمای شما ایجاد خواهد شد.

 

اما نکته ای که در نماشویی باید به آن توجه کنید اینست که کار نماشویی را باید با شرکت هایی انجام دهید که در این کار وارد باشند و تجربه ی لازم را در اینکار داشته باشند.

 

 

 

مطالب مرتبط :

 

نماشویی ساختمان


ارسال نظرات