کفسابی در استان تهران

  • -
کفسابی در استان تهران

کفسابی در استان تهران

Category : کفسابی

کفسابی در استان تهران : شاید برای خوانندگان این مطلب که سن و سال چندانی نیز ندارند درک این مطاب بسیار ساده باشد که کیفیت و کمیت ابنیه تهرانی (یا سایر کلانشهر ها) در قیاس با شهرستان های کوچکتر در موارد متعددی بهتر است . با گذر از محله های قدیمی تهران ، هنوز هم می توان سازه هایی را مشاهده کرد که دارای دیواری کاهگلی بوده و با تیرک های چوبی بر اساس معماری سنتی ساخته شده اند . اگرچه این ساختمان ها به مرور زمان جای خود را به ابنیه مدرن امروزی داده و آثار آن ها در شهر کمتر پیداست ، اما هنوز هم می توان مشابه آن را در شهرستان های کوچک و روستاها یافت .

بی انصافیست اگر بگوییم همه سازه های روستایی هنوز هم از خط مشی مذکور پیروی می کنند ، چرا که با نشر دانش و فناوری عمران و شهرسازی در سراسر کشور ، امروزه می توان هر نوع ساختمانی را در هر گوشه از این مرز و بوم مشاهده کرد . با این حال تنوع و ظرافتی که در ساختمان های کلانشهری (به ویژه تهران) اعمال می شوند به نحوی دیگر خودنمایی می کنند . ساختمان هایی که مد نظر ما می باشند ، سازه هایی غیر عادی در استانی دورافتاده نیستند ، بلکه با در نظر گرفتن همین ابنیه شهرهای استان تهران نیز می توان به صحت ادعای فوق رسید .

در ادامه باید گفت که این سازه ها با هر نوع کیفیت ، بودجه کارفرما ، نظر او در اعمال اقدامات تکمیلی و یا تعریف وی از استاندارد های مورد نظرش ، محتاج استفاده از خدمتی همچون کفسابی در استان تهران می باشند . کفسابی در استان تهران به عنوان مجموعه خدماتی که پس از زدودن مواد چسبنده و نامطلوب از روی سطح ، به ترتیب سختی و ظرافت لقمه های دستگاه سطح مذکور را به منظور  همسان سازی ، صافی و حصول درخشندگی لایه برداری می کند سبب می شود تا علاوه بر افزایش عمر قطعات تشکیل دهنده سنگ ، ترک ها ، اعواج ، تخلخل و پوسیدگی احتمالی آن ها نیز به عنوان عواملی نامطلوب از بین رفته و این پوشش بتواند تا سال های متمادی بستری برای عبور ساکنین یا عابران باشد .

به عنوان نکته ای کلیدی در انتها باید گفت که کفسابی در استان تهران به این دلیل بسیار حائز اهمیت است که همه توجهات فعالین این رشته به سنگسابی یا نماشویی ابنیه پایتخت جلب شده است و از این حیث دیگر ساختمان های این استان مهجور مانده اند . سنگسابی و کفسابی نعمت زاده به عنوان مجری زبده و مجرب این امور آماده است تا به سایر هم استانی های خود ، یعنی ساکنین شهرهایی نظیر اسلامشهر ، دماوند ، پردیس ، شهریار ، ری ، ملارد ، ورامین و … کمک کرده و پوششی زیبا و تضمینی برای سطح زیریم منزل یا محل کار آنان خلق نماید .