کفسابی گرانیت

  • ۰
کفسابی گرانیت

کفسابی گرانیت

Category : کفسابی

کفسابی گرانیت بهتر است تا ابتدا با نوع سنگ گرانیت آشنا شوید :

سنگ گرانیت که نام دیگر آن سنگ خارا می باشد گونه ای از سنگ های آذرین می باشد .در بافت این نوع سنگ ، دانه های متوسط و یا درشت وجود دارد . در این نوع سنگ ها در کوهی و فلدسپات وجود دارد . نوع رنگ آن بسته به کانی و یا شیمی سنگ ها متغیر می باشد از صورتی تا خاکستری پر رنگ و یا حتی مشکی متفاوت می باشد . سنگ گرانیت از جمله سنگین ترین سنگ ها به شمار می رود و لازم به ذکر است که این نوع سنگ از جمله سنگ های محکم و یا سخت به شمار می رود به همین جهت در ساختمان از این نوع سنگ بسیار استفاده می گردد و در آزمایشگاه ها نیز به علت مقاومت آن در برابر ضربه ، پوسیدگی و یا خوردگی بسیار استفاده می گردد . از جمله علتهای اصلی ساخت ورقه های گرانیت با ضخامت بسیار اندک در حد چند میلیمتر ، مقاومت این سنگ می باشد که سبب ساخت ورقه های بسیار نازک می گردد .

 

بنابراین همانطور که بیان شد به علت وجود کانی ها و مواد شیمیایی می بایست از موادی در کفسابی استفاده نمود تا علاوه بر حفظ براقیت و شفافیت از مواد بسیار ایمنی جهت حفظ سلامت گرانیت ها استفاده شود . نعمت زاده با داشتن چندین سال سابقه در زمینه کفسابی ، نماشویی و نظافت ساختمان بهترین مواد شوینده را به همراه جدیدترین دستگاه ها را برای خدمات خود به کار می برد .

 

هر مرکز سنگسابی می بایست شناخت اجمالی از نوع سنگی که می بایست عملیات کفسابی را روی آن انجام دهد داشته باشد تا بتواند به نحو کاملا” مطلوب بدون هیچ گونه آسیبی به مواد تشکیل دهنده سنگ عملیات کفسابی خود را آغاز نماید . در کفسابی شناخت جنسیت های به کار رفته و پس از آن استفاده از مواد ساب زننده و نیز دستگاه کفسابی می تواند در کیفیت نتیجه کفسابی بسیار تعیین کننده باشد در این قسمت اطلاعاتی در زمینه سنگ های گرانیت بیان می نماییم . امید است مطالب ذکر شده برای تمام بازدید کنندگان گرامی مفید واقع شود .

 

سنگ گرانیت مبدا آتشفشانی دارد به گونه ای که 30% آن کوارتز و 60% فلدسیار تشکیل شده است به گونه ای که وجود این منابع سبب بالا رفتن میزان سختی سنگ های گرانیت می گردد ، این سنگ از جمله سنگ هایی می باشد که استفاده از آن به عنوان سنگ های کف بسیار گزینه مطلوبی می باشد و از جمله علت های استفاده از آن مقاوم بودن در برابر عبور و مرور و در نهایت تحمل فشار بسیار بالا و نیز در برابر شکستگی می باشد ، مقاوم بودن این سنگ به حدی است که از اینسنگ می توان در تمام موقعیت ها چه در بیرون از منزل و یا چه در خارج از آن و یا در هر مکان دیگری می توان از آن استفاده نمود .

 

 

 

مطالب مرتبط :

 

کفسابی نعمت زاده

کفسابی چیست ؟

مراحل کفسابی

کفسابی موزاییک

کفساب کیست ؟

فواید کفسابی

بهترین دستگاه کفسابی چیست ؟

کفسابی با کیفیت

ساب زدن انواع سنگ

مراحل کفسابی و سنگ سابی

نماشویی  یا شستشوی نما

عملیات کفسابی توسط کفساب به چه صورتی انجام می پذیرد ؟

 


ارسال نظرات